حسین رحیمی
15 - پورنوگرافی و هدف اصلی از ساخت آن چیست ؟ مضرات تماشای فیلم های پورن

پورنوگرافی و هدف اصلی از ساخت آن چیست ؟ ضرر های تماشای فیلم های پورن

یکی از زیباترین احساساتی که خداوند به انسان هدیه داده است رابطه جنسی (سکس) است. این رابطه حتی در کتب آسمانی توصیه شده تا جایی که در اسلام گفته میشود با ازدواج نیمی از دین خود را تکمیل کرده اید. خداوند از ابتدای خلقت همه چیز را از دو جنس نر و ماده خلق کرد و رابطه جنسی نه تنها در همه موجودات یک امر طبیعی است، بلکه کاملاً پاک و توصیه شده میباشد.
اما آنطور که از حافظه تاریخی بر میآید، موجودی به نام شیطان همیشه به شیوه های مختلف سعی داشته تا زیباترین و ساده ترین امور انسان را به فساد بکشاند و رابطه جنسی هم بخشی از همین امور است که امروز به فساد کشیده شده. البته شیطان خود اقدامی نمیکند و گروهی موصوم به شیطان پرست با تبلیغ روابط غیر اخلاقی در قالب فیلم های پورنوگرافی سعی در ایجاد فساد گسترده در رابطه جنسی دارند. در این مقاله تا حدود زیادی بی پرده صحبت کردم چون لازم بود یک نفر این حرف ها را رک و پوست کنده بگوید.

پورنوگرافی چیست ؟

پورنوگرافی یعنی به تصویر کشیدن رابطه های جنسی به صورت عمومی. رابطه جنسی یکی از نیاز های اساسی هر انسانی است و از این رو تنها با به فساد کشیدن آن میتوان بر بخش عمده ای از جامعه چیره شد. خود رابطه جنسی به تنهایی هیچ مشکلی ندارد و بسیار هم توصیه شده، اما ایجاد فساد در رابطه جنسی میتواند مثل یک بمب ساعتی زندگی فرد را به زیر بکشد.
در ادامه این مقاله انواع فساد در فیلم های پورنوگرافی را همراه با ضرر های آنها بررسی میکنیم :

رابطه جنسی بدون عشق

رابطه جنسی چیزی است که قبل از آن نیازمند رابطه عاطفی است و اولین فساد داشتن رابطه جنسی بدون عاطفه و عشق است. در صورتی که عشق وجود نداشته باشد، فرد پس از هر بار رابطه جتسی، بخشی از احساس خود را در آن رابطه جا میگذارد و دائم به یاد شخصی میوفتد که قرار نیست دوباره آن را ببیند. رابطه جنسی تا حدودی ایجاد وابستگی میکند و تکرار این کار با هر غریبه ای آرام آرام منجر به افسردگی میشود که خود فرد هم نمیداند چرا به چنین حالتی رسیده و هدف از نمایش چنین روابطی هم ایجاد افسردگی در افراد است. از این رو توصیه میشود با شخصی رابطه جنسی برقرار کنید که با آن زندگی میکنید و از رابطه های گه گاه و تفریحی بپرهیزید.

رابطه جنسی با افراد غریبه

در فیلم ها پورنوگرافی میبینید که یک مرد کاملاً غریبه به صورت اتفاقی به یک خانم کمک میکند و خانم برای تشکر آن را به خانه دعوت میکند و با تنازی و دلبری، رابطه جنسی را به مرد شروع میکند و در آخر هر دو خوشحال هستند. این در حالی است که هیچ کدام از سابقه پزشکی هم خبر ندارند و همه چیز به یکباره اتفاق میوفتد، بدون این که بدانند آیا برای رابطه مناسب هستند یا نه. ترویح چنین روابطی باعث انتقال بیماری افراد به یکدیگر میشود.

رابطه جنسی خانوادگی با محارم

رابطه جنسی با محارم به دو دلیل متع شده؛ اول به دلیل زیر پا گذاشته شدن حرمت ها و ویران شدن بنیان خانواده و دوم به دلیل بچه های معلول که از این رابطه به وجود می آیند. حتی ازدواج های فامیلی که در آیین اسلام حلال است هم ممکن است باعث بروز مشکلات ژنتیکی در کودک حاصل از این نوع ازدواج ها شود.
در این فیلم ها رابطه با خواهر، مادر، رابطه با عمه یا عمو، رابطه با مادر خوانده، رابطه با پدر نمایش داده میشوند. البته به دلیل حساسیت این روابط در این فیلم ها رابطه با مادرخوانه خیلی بیشتر نمایش داده میشوند.
رابطه جنسی با محارم دیر یا زود حرمت ها را در هم میشکند و فرد مجبور میشود دیر یا زود از خانواده خود برای همیشه جدا شود. مگر این که آن دو آنقدر هم را دوست داشته باشند که این رابطه را فراموش کنند و روابطشان به حالت عادی برگردد. در بعضی کشور های اروپایی مانند فرانسه چنین روابطی در صورت رضایت دو طرف آزاد است اما در آمریکا و کانادا که خود از تولید کنندگان اصلی فیلم های پورنوگرافی هستند، این روابط غیر قانونی است و این خود جای تعجب دارد. برعکس فیلم های پورنوگرافی روابط جنسی با محارم نوعی تجاوز محسوب میشود و قربانی میتواند از فرد خطا کار شکایت کند و او را به دادگاه بکشاند.

رابطه جنسی پنهانی (خیانت)

یکی از مرسوم ترین دیالوگ ها در فیلم های پورنوگرافی، خیانت به همسر است. برای مثال وقتی شوهر در خانه نیست زن نمیتواند جلوی خودش را بگیرد و با کاگر خانه رابطه جنسی برقرار میکند و در آخر بدون این که کسی چیزی بفهمد همه چیز به خوبی و خوشی تمام میشود. در صورتی که اگر در واقعیت چنین اتفاقی رخ دهد نه تنها شوهر بلاخره متوجه میشود بلکه میتواند از هر دو طرف شکایت کند و کار به طلاق میکشد فقط به خاطر ۱۵ دقیقه رابطه جنسی.
نوع دیگر رابطه جنسی که ترکیبی از رابطه جنسی و رابطه با محارم است، رابطه جنسی فرزند خوانده است. برای مثال پسر خوانده در نبود پدر با زن پدر خود رابطه جنسی برقرار میکند؛ یا این که پدر و پسر هر دو با زن پدر رابطه برقرار میکنند.

ترویج همجنسگرایی

ترویج همجنسگرایی یعنی ایجاد اختلال در طبیعت که حاصل آن چیزی به جر افزایش بیماری های مقاربتی و روانی نخواهد بود.
اگر افراد همجنسگرا مرد باشند، اوضاع برای آنها بدتر هم خواهد بود. مردان همجنسگرا تنها از راه مقعد میتوانند رابطه جنسی برقرار کنند و تمام بدن و خون خود را وارد چرخه بیماری های بی پاران میکنند. عمر مردان همجنسگرا به دلیل انتقال دائمی میکرب ها و ویروس ها از راه مقعد کم است و این افراد در سنین پایین تر میمیرند. به مردان همجنسگرا “گی” گفته میشود.
در مقابل زنان همجنسگرا هستند که بیشتر با لمس و بوسه های مکرر و لیسیدن واژن هم رابطه برقرار میکنند. به دلیل کمبود دخول نمیتوانند به خوبی همدیگر را ارضا کنند، اما با این حال گرایش آنها به همجنس خودشان است.
با دیدن مکرر رابطه جنسی همجنسگرایان، کم کم سیم پیچی مغز دچار آسیب شده و فرد به این باور میرسد که به همجنس خود تمایل دارد. البته عوامل دیگری هم هستند که باعث همجنسگرایی میشود، از جمله مواد خوراکی برخی از کارخانه ها که مالکان آنها شیطان پرست هستند و یا تزریق دارو های اشتباه که تمایلات جنسی فرد را دچار مشکل میکند.

رابطه جنسی از مقعد (بسیار خطرناک)

یکی از کار های خطرناک در رابطه جنسی، رابطه از راه مقعد است. سوراخ واژن بسیار مناسب تر از سوراخ مقعد برای رابطه جنسی است اما در این فیلم ها اینطور تبلیغ میشود که سوراخ مقعد هم برای رابطه جنسی مناسب است در حالی که رابطه مقعدی برای هر دو طرف خطرناک است و تنها لذتی کاذب را به همراه دارد که قبلاً توسط فیلم پورنوگرافی در ذهن فرد قرار داده شده و کاملاً غیر واقعی است. در واقع لذت رابطه مقعدی به خود رابطه ربطی ندارد بلکه به پاداش مغز برای انجام رابطه ارتباط دارد. انگار که یک حس پیروزی کاذب در فرد شکل میگیرد که بله من هم این کار را انجام دادم؛ در صورتی که سوراخ واژن کاملاً مناسب رابطه جنسی است و به اندازه ی کافی هم تنگ است که مرد و زن هر دو لذت ببرند.
یکی از خطرات مهم در این نوع رابطه این است که وقتی فرد در حال انجام رابطه مقعدی است ناگهان شروع به رابطه در واژن میکند و این یعنی انتقال تمام میکرب های مقعد به واژن و این به معنی عفونی شدن واژن زن است. در زیر چند مورد از مضرات رابطه مقعدی را توضیح داده ایم که باید حتماً به آنها توجه شود :

 • پاره شدن مویرگ های مقعد : از آنجا که مویرگ ها در مقعد نازک هستند و سطوح درون مقعد مخاطی است، پاره شدن این مویرگ ها به معنی ورود میکرب های داخل مقعد به خون است و ممکن است باعث عفونت شود.
 • درد شدید برای زن : در رابطه مقعدی زنان لذت نمیبرند و حتی درد میکشند. بعضی از زنان که از این کار لذت میبرند، در واقع لذت کاذب انجام رابطه مقعدی است به روان زن بر اثر تماشای فیلم ها پورنوگرافی مربوط میشود و به خود رابطه مقعدی ربطی ندارد.
 • ساییدگی پوست آلت تناسلی مرد : از آنجا که مقعد برای رابطه جنسی مناسب نیست، پوست آلت تناسلی درون مقعد کشیده میشود و این سائیدگی باعث نازک شدن سطح پوست و در نتیجه از بین رفتن لایه محافظ پوست آلت تناسلی میشود، که در این حالت میکرب ها و باکتری های موجود در مقعد از سطح پوست عبور کرده و وارد خون میشوند که این خود موجب انتقال بیماری میشود.
 • بروز بیماری بواسیر : این بیماری بر اثر کشیدگی لایه بیرونی و جدا شدن از لایه درونی روده در مقعد ایجاد میشود و احتمال زخم داخلی و بیرون زدگی را مقعد را ایجاد میکند.
 • بی اختیاری مدفوع : طی انجام رابطه مقعدی طولانی مدت، عصب های درون لوله مقعد دچار مشکل میشوند و  زن دچار بی اختیاری مدفوع میشود.
 • سرد مزاجی : از آنجا که زن از راه مقعد ارضا نمیشود و تنها مرد لذت کاذب مببرد، زن پس از مدتی به رابطه با مرد خود بی میل شده و دیگر تمایلی به تحمل درد و عدم لذت آمیزش نخواهد داشت. اینجاست که عدم تفاهم در رابطه جنسی باعث عدم تفاهم در رابطه عاطفی هم میشود و مشکلاتی زناشویی ، جدایی و طلاق را به همراه خواهد داشت.
 • بیماری های آمیزشی : در رابطه مقعدی تا ۹۰ درصد ممکن است بیماری هایی مثل زیگیل تناسلی، عفونت ها، ایدز و … منتقل شوند.
 • فشار به کیسه های منی : به دلیل فشاری که در بسته بودن مقعد وجود دارد، آب منی پس از بیرون زدن از آلت مرد، به سمت عقب برمیگردد و یک فشار برعکس به کیسه منی در حال بیرون زدن وارد میکند که احتمال درد هم دارد. مقعد مانند رحم حالت ارتجاعی ندارد و به همین دلیل از وروو راحت آب منی در مقعد جلوگیری میکند.
 • زود انزالی : بر اثر فشاری که بر روی پوست آلت تناسلی صورت میگیرد، مرد در دراز مدت به مشکل رود انزالی بر میخورد. این یک فاجعه در رابطه جنسی است. زیرا هم زن ارضا نشده و هم مرد با زود انزالی از رابطه کنار میکشد که باعث اختلاف شدید جنسی بین زن و مرد میشود.

ترویج بی غیرتی در مردان

باورش سخت است اما در بعضی از این فیلم ها دو شخص نقش زن و شوهر را بازی میکنند و مرد، زن خود را با دوست خود تنها میگذارد تا با هم سکس داشته باشند و یا دو نفری با زن سکس داشته باشند. این کار حتی در قبایل عقب افتاده بومی هم پذیرفته شده نیست. امکان ندارد دو نفر زن و شوهر باشند و یکی از آنها راضی شود که زنش و یا شوهرش جلوی چشمش با زن و یا مرد دیگری رابطه داشته باشد؛ مگر این که مشکلی وجود داشته باشد؛ برای مثال مرد به مواد مخدر معتاد باشد و آنقدر وضعیت مالی بدی داشته باشند که مرد حاظر شود زن خود را به حراج بگذارد تا مخارج خودشان را درآورند؛ که البته بخشی از آن نیز بر اثر ترویج این فیلم ها رخ میدهد.

رابطه جنسی گروهی

رابطه گروهی هم نوع دیگری از بی اخلاقی هایی است که فیلم های پورنوگرافی آن را ترویج میدهند. هدف از ترویج این نوع روابط، انتقال بیماری ها بین افراد است. وقتی یک سکس پارتی برپا میشود، هیچ کسی وقت این را ندارد که سریع آزمایشات لازم پزشکی را انجام دهد تا از سلامت خود آگاه شود، به علاوه بیشتر افراد با غرور کاذب، خود را سالم میپندارند در حالی که ممکن است دچار بیماری مقاربتی باشند که خودشان از آن خبر ندارند. از طرفی بعضی افراد در این مجالس از کاندوم استفاده میکنند و فکر میکنند که کاندوم میتواند جلوی بیماری ها را بگیرد. در حالی که وقتی با کاندوم بین افراد میچرخند و رابطه برقرار میکنند، بیماری ها از زنی به زن دیگر منتقل میشود و یا زنی که کاندوم مرد را میلیسد همان لحظه با مرد لب میگیرد و کلکسیون بیماری ها را از راه دهان وارد بدن مرد میکند. در حقیقت وجود کاندوم در این مجالس بی استفاده است به جز این که ممکن است جلوی حامله شدن زن را بگیرد. در موارد دیگر وقتی زن در این مجالس با مردان غریبه وارد رابطه میشود، احتمال این که از آنها حامله شود زیاد است. پس از آن مراسم دیگر مشخص نیست که پدر بچه چه کسی بوده و چگونه باید آن را پیدا کرد؛ از این رو زنی که در این مجالس حامله میشود، به معنای واقعی کلمه بدبخت میشود و باید بچه ای را بزرگ کند که خودش هم نمیداند پدرش چه کسی است و یا آن بچه بی گناه را سر راه قرار دهد یا سقط کند که برایش بسیار مشکل خواهد بود.
رابطه جنسی گروهی تنها در یک صورت میتواند منطقی باشد که البته برای همه اخلاقی هم نیست؛ آن هم زمانی است که یک مرد دو زن رسمی دارد و هر سه بر رابطه گروهی توافق دارند که البته بعید است. با این حال توصیه شده که مردان یک زن داشته باشند تا بتوانند راحت تر به آن زن رسیدگی کنند.

رابطه جنسی در محل کار

شاید رابطه جنسی را با رضایت دو طرف بتوان منطقی دانست، اما اگر همین رابطه در محل کار باشد، حرمت محل کار را میشکند و میتواند به کسب و کار لطمه بزند. با تمام رعایت هایی که ممکن در رابطه جنسی اتفاق بیوفتد، نکته ی اصلی در این رابطه خود رابطه نیست بلکه شکستن حرمت محل کار است که باعث دزدی زمان و در واقع کم فروشی در شرکت و محل کار میشود. به علاوه چنین رفتاری در محل کار از شأن کارمندان و رأسا به دور است و در هیچ کجای دنیا پذیرفته نیست. حتی عاشق شدن دو نفر در محل کار هم حرمت محل کار را میشکند؛ چه برسد به رابطه جنسی در محل کار. به عبارت دیگر رابطه جنسی در محل کار به دلایلی که گفتم، برکت را از کسب و کار میگیرد. به علاوه ممکن است کارمندان پس از چنین کاری، پشیمان شوند و نتوانند به همکاری در آن محل ادامه دهند.

رابطه جنسی با کودکان

اول از همه من نمیدانم کودکان را از کجا برای این کار پیدا میکنند و چطور دلشان می آید چنین کاری را با کودکان انجام دهند. کودکان در ابتدای زندگی هیچ تصوری از رابطه جنسی ندارند و هیچ چیز در مورد خطرات این رابطه بدون در نظر گرفتن شرایط بهداشتی و سنی ندارند. برخی تئوری ها ی توطعه میگوید که این کودکان از کشور های مختلف جهت بردگی جنسی قاچاق می شوند و از همان کودکی برای این کار در نظر گرفته میشوند. اما بیشتر این کودکان در سنین پایین بر اثر بیماری های مقاربتی میمیرند و یا در اثر افسردگی خودکشی میکنند و یا بین گروه های گانگستری دست به دست میشوند و در نهایت کشته میشوند. این کودکان وقتی به سن بلوغ میرسند و یا بزرگتر میشوند نمیتوانند تجاوز های گذشته را تحمل کنند و دچار افسردگی های شدید میشوند. در استفاده از کودکان در صنعت پورنوگرافی، سن و جنسیت کودک اصلاً مهم نیست و چه دختر و چه پسر رابطه مقعدی را تجربه میکنند که باعث پارگی و زخم های مقعدی و در نتیجه درد های شدید میشوند؛ مخصوصاً این که مقعد این کودکان به اندازه انسان بالغ بزرگ نیست و شرایط بهداشتی آنها به مراتب بدتر است.

ترویج تجاوز

بعضی از فیلم های پورنوگرافی شامل صحنه های تجاوز است، در این فیلم ها در آخر فردی که به او تجاوز شده بسیار خوشحال است و حتی قرار بعدی رابطه جنسی را با متجاوز میگذارد، اما در واقعیت تجاوز یعنی خرد شدن و نابود شدن شخصی که به آن تجاوز شده است. تجاوز در خواب، تجاوز در همسایگی، تجاوز به زن همسایه، تجاوز به محارم، تجاوز به همکار زن در محل کار و تجاوز به کودکان که در پایان فیلم همگی با خوشحالی تمام میشوند. اینها همه در فیلم ها و دیالوگ های پورنوگرافی ترویج میشوند؛ در حالی که در واقعیت تجاوز وحشتناکترین کاری است که ممکن است اتفاق بیوفتند. در واقعیت تجاوز با قتل تفاوتی ندارد و حتی ممکن است با خرد شدن فرد قربانی، اثر تجاوز تا سال ها در ذهن فرد متجاوز باقی بماند. در حالی که در این فیلم ها تجاوز را به دروغ امری عادی تلقی میکند. هدف از ترویج این صحنه ها هم همین است. تجاوز قتل خاموش است.

عروسک های جنسی زنده

شاید فکر کنید رابطه جنسی با کودکان و تجاوز شکل وحشتناکی باشد که هست؛ اما وحشتناک تر از آن عروسک های جنسی زنده هستند. عروسک های جنسی زنده، انسان هایی هستند که دست و پای آنها را تا نیمه قطع میکنند و زبان آنها را میبرند و در بعضی موارد چشمان آنها را هم در میآورند و لباس هایی شبیه به سگ به تن آنها میکنند تا از آنها سوء استفاده جنسی کنند. در این حالت آن انسان هر روز آرزوی مرگ میکند اما هیچ چاره ای به جز درد کشیدن ندارد. این نوع سوء استفاده های جنسی بیشتر در بین افراد بسیار ثروتمند منحرف دیده میشوند که برای داشتن عروسک های جنسی زنده پول زیادی را خرج میکنند تا هر لحظه که ارده میکنند به شهوت خود برسند. قاچاقچیان انسان که انسان های تنها و سرگردان را به کشور های اروپایی و آمریکایی قاچاق میکنند، بخشی از تجارت و خرید و فروش این نوع تجاوز را انجام میدهند. بخش دیگر این تجارت بر عهده ی سازمان های به اصطلاح حمایت از کودکان بی سرپرست است و چون کسی آمار آنها را ندارد و پشت این سازمان ها به شرکت ها و حکومت های جنایتکار گرم است، کسی کار های مخفی آنها را پیگیری نمیکند و کسی نمیداند چه بر سر این کودکان می آید.

ترویج خشونت جنسی

این فرهنگ تنها در فیلم های پورنوگرافی دیده میشود. بازیگران مرد در حین رابطه آنقدر به صورت بازیگران زن سیلی میزنند تا صورتش قرمز شود و مثل موجودات وحشی با زنان برخورد میکنند. پرت کردن زن به سمت کاناپه یا تخت و بی احترامی در حین رابطه جنسی و فوش های رکیک، برخورد های معمول در فیلم های پورنوگرافی هستند. این رفتار ها بیشتر به تجاوز شبیه است تا رابطه جنسی و کاملاً برعکس یک رابطه عاشقانه عمل میکنند. از صحنه های وحشتناک تر این است که حین رابطه مخصوصاً رابطه مقعدی، طرف مرد با دست جلوی دهان زن را میگیرد و یا دستانش را درون  دهان دختر میکند در حالی که قبل از آن دست مرد در واژن و مقعد زن بوده.
مدل دیگر خشونت جنسی را میتوان در پوزیشن های خطرناک دید؛ برای مثال مرد زن را از گردن خم میکند و به صورت عمودی از بالا شروع به رابطه میکند، که در این حالت ممکن است زن از نخاع گردن آسیب ببیند و انجام طولانی مدت این پوزیشن منجر به فلج شدن زن میشود؛ با این حال یکی از پوزیشن های خطرناکی است که اصرار دارند در فیلم های پورنوگرافی ترویج دهند.

رابطه بدون رعایت بهداشت و یا جلوگیری

در این فیلم ها سناریو در بیشتر موارد به گونه ای نوشته میشود که مرد یا زن، بدون اطلاع و قرار قبلی وارد رابطه میشود و در این شرایط بدون استحمام و بدون کاندوم رابطه برقرار میکنند. در پشت مانیتور شما نمیتوانید بوی گند جوراب ها و لباس های زیر را حس کنید. رعایت بهداشت فردی یکی از مهم ترین بخش های رابطه جنسی است که در ۹۰ درصد این فیلم ها رعایت نمیشود.
علاوه بر این ها در بیشتر این فیلم ها از کاندوم استفاده نمیشود؛ همین مورد میتواند این رابطه را خطرناک تر هم کند؛ زیرا علاوه بر این که احتمال حامله شدن زن بدون کاندوم بسیار بالا است، احتمال انتقال بیماری های مختلف مقاربتی هم بالا میرود و شخص نمیتواند به سادگی از سر این بیماری ها رهایی یابد.

ترویج تتو و پرسینگ در پورنوگرافی

از دیگر مضراتی که فیلم های پورنوگرافی دارند، ترویج خانکوبی و تتو و نصب پرسینگ است. این دو کار باعث انتقال بیماری های مختلف میشود که دلیل آن را در ادامه بررسی میکنیم :

 • مضرات خالکوبی و تتو : خالکوبی با دستگاهی انجام میشود که سوزن آن به اکثر افراد خورده است و مشخص نیست که آن سوزن و یا مخزن رنگ آن چقدر بهداشتی و یا ضد عفونی باشد، از این رو ممکن است باعث انتقال بیماری هایی شود که خود فرد تا سال ها از وجود آنها بی خبر باشد. از طرفی فردی که خالکوبی میکند نمیتواند به دیگران خون اهدا کند و در صورتی که یکی از اعضای خانواده نیاز به خون فرد داشته باشند، به دلیل انجام خالکوبی اجازه ی انتقال خون را نخواهند داشت؛ همین امر ممکن است باعث پشیمانی فرد شود که با از دست دادن عزیزش دیگر پشیمانی سودی ندارد.
 • مضرات پرسینگ : پرسینگ هم شبیه به خالکوبی باعث انتقال بیماری میشود. مخصوصاً اگر این پرسینگ بالای واژن انجام شود، در لای پرسینگ باکتری و میکرب جمع میشود که خود باعث ایجاد بیماری های عفونی میشود.

ایجاد انتظارات غیر واقعی در فرد

تقریباً همه فیلم های پورنوگرافی با نورپردازی و پر رنگ کردن در نرم افزار های تدوین منتشر میشوند. همین امر باعث میشود بدن زن و مرد در این فیلم ها رنگ برنزه تر و قرمز تری به خود بگیرد و یا بیشتر به چشم بیاید در حالی که رنگ طبیعی بدن انسان به قرمز مایل به صورتی بسیار روشن بیشتر نزدیک است. همین تغییر ساده مغز فرد را شرطی میکند و فرد از شریک جنسی خود انتظار بدنی قرمز تر را دارد.
از طرفی بیشتر بازیگران زن پورن روی سینه های خود عمل های زیبایی و پروتز انجام داده اند و سینه بازیگران زن در این فیلم ها، با سینه های بزرگ با سایز ۹۰ و بالاتر ظاهر میشوند؛ در حالی که سایز طبیعی سینه های زن باید حدود ۷۵ تا ۸۵ باشد.
بیشتر زنان در این فیلم ها از بدن جا افتاده برخوردار هستند که البته ممکن است برای آنها طبیعی باشد؛ اما نکته اینجاست که همه زنان بدن جا افتاده و مدلینگ ندارند اما سازندگان فیلم های پورنوگرافی اصرار دارند که زنان باید با چنین بدن های آماده ای حاضر باشند.
از طرفی هم انتظار زنان از مردان بالا میرود. بیشتر زنان و دختران امروزی به دنبال مردی با بدنی ورزیده با آلت تناسلی بسیار بلند هستند. استاندار اندازه آلت تناسلی ۶ اینج است اما زنان به دنبال آلت بلندتر هستند چون فیلم های پورنوگرافی ذهن آنها را برنامه ریزی کرده.
در این فیلم ها زن ها و مردن ها همیشه آماده تمیز و بدون مو های زائد نمایش داده میشوند در حالی که انسان ها در حالت عادی هر روز قادر به زدن موهای بدن نیستند و نیتوانند تمام وقت خود را برای رسیدگی به این امور بگذارند. به همین دلیل توقع زوج را از هم بالا میبرد و فکر میکنند که زن یا مرد همیشه باید حاظر و آماده و آرایش کرده باشد. اگرچه به نظر خودم زن و مرد هر هفته باید به نظافت موهای زائد خود رسیدگی کنند اما هر روز امکان ندارد. این را با دوش گرفتن اشتباه نگیرید، انسان ها باید هر روز یا نهایتاً هر دو روز یک بار را حمام بروند.

ایجاد فانتزی های خطرناک در فرد

بیشتر افرادی که فیلم های پورنوگرافی تماشا میکنند، تمایل دارند حرکات آن را یک بار هم که شده انجام دهند؛ در حالی که ممکن است در همان یک بار دچار بیماری های مقاربتی شوند که شاید هرگز نتوانند از آن رهایی پیدا کنند.
از فانتزی های کثیف حنسی، لیسیدن پاها است که پر از میکرب و آلودگی است. این کار یکی از کار های کثیف است که معمولاً به زور مرد بازیگر انجام میشود.
یکی از فانتزی های خطرناک که در این فیلم ها نمایش داده میشود، لیسیدن مقعد است. مقعد و اطراف آن پر از باکتری ها و میکرب هایی است که ممکن است وارد دهان شود و در دهان عفونت ایجاد کند. در حالی که ساختار مقعد به گونه ای است که میتواند این باکتری ها و میکرب ها را دفع کند اما فرد با لیسیدن مقعد، خودش همه آن باکتری ها و میکرب ها را وارد دهانش میکند. واقعاً این کار چه لذتی میتواند داشته باشد ؟!
البته واژن با مقعد بسیار فرق دارد و با این که نزدیک هم هستند، اما واژن بسیار تمیز تر و حتی ترشعات کنار واژن باعث ضد عفونی شدن آن میشود. لیسیدن واژن میتواند در رابطه جنسی منطقی باشد و حتی باعث بهتر شدن رابطه شود ولی لیسیدن مقعد کاری اشتباه است. تنها یک مرز کوتاه بین واژن و مقعد وجود دارد اما بیرون رفتن از این مرز باعث بیماری میشود.

دروغ هایی که در فیلم های پورنوگرافی راجعه به رابطه جنسی گفته میشود

رفتار هایی در فیلم های پورنوگرافی وجود دارد که در زندگی واقعی اصلاً وجود ندارد و حتی باعث خراب شدن رابطه میشود. در ادامه این رفتار ها را بررسی میکنیم :

 1. زن یا مرد همیشه آماده رابطه است و هر لحطه که یکی از طرفین بخواهند، با هم رابطه جنسی انجام میدهند. این رفتار کاملاً دروغ است و مرد و زن در زندگی واقعی همیشه در زمان های خاصی با هم قرار رابطه جنسی میگذارند. حتی گاهی در همین قرار ها ممکن است همچنان یکی از طرفین خسته باشد و توانایی انجام رابطه را نداشته باشد. پس فکر نکنید میتوانید بدون مقدمه وارد آشپرخانه یا محل استراحت همسر خود شوید و با او رابطه جنسی برقرار کنید. این رفتار موجب میشود تا همسر شما از شما دلسرد و دلزده شود و خودش را در مقام یک وسیله جنسی و ابزاری برای شما ببیند و همین مورد رابطه شما را خراب میکند. البته میتوانید از طرف مقابل خواهش کنید و اگر او راضی بود، رابطه جنسی خارج از قرار داشته باشید. مخصوصاً زنان در خانه وظایفی مانند خانه داری یا بچه داری و یا تمیز کردن خانه دارند که همین چند مورد آنها را به اندازه کافی خسته میکند. بنابراین نمیتوانید هر زمان که بخواهید از همسر خود درخواست رابطه جنسی داشته باشید. در بیشتر فیلم های پورنوگرافی زنان شبیه به برده های جنسی و ابزار جنسی به نمایش در میآیند، در حالی که زنان به اندازه مردان ارزشمند هستند و رابطه باید دو طرفه و با احترام کامل و متقابل باشد.
 2. بچه ها هم میتوانند سکس داشته باشند. این یک دروغ بزرگ است. همانطور که در پاراگراف بالا گفتم، این کار تجاوز است و اگر چنین کاری با بچه های خانواده انجام شود، آنها دچار ترس از خانواده میشوند و اضطراب های شدیدی به آنها دست میدهد که ناشی از عدم امنیت جنسی است. در بیشتر فیلم های پورنوگرافی، بازیگر فیلم پورنو که اتفاقاً کوچک اندام با پوشیدن لباس های مدرسه ای، این پیام را در ناخوداگاه مغز القا میکند که میتوان با بچه ها هم رابطه جنسی داشت؛ در حالی که ممکن است در بعضی از این فیلم ها سن بازیگر بالا باشد و به واسطه اندام کوچکش انتخاب شده باشد.
 3. پورنوگرافی اثرش کمتر از رابطه نامشروع است. این هم یک دروغ دیگر است. اول این که بیشتر بازیگران فیلم های پورنوگرافی از روی ناچاری وارد این حرفه شده اند و بیشتر آنها تمایل نداشته اند که غریبه ها بدن آنها را ببینند. با این حال بدن آنها به میلیون ها نفر نمایش داده میشود و دیدن بدن زن های غریبه که با شما هیچ نسبتی ندارند از نظر اخلاقی هم کار درستی نیست. دوم این که اثر فرهنگی این فیلم ها باعث میشود با عادی انگاری این روابط، شخص به روابط نامشروع ترغیب شود و بدون آن که خودش بفهمد، ناخداگاه مغز، شخص بیننده را به روابط جنسی خارج از چهار چوب بکشاند.

وضعیت بازیگران پورنوگرافی

طبق مطالبی که در بالا گفتیم، هیچ شخص عادی حاظر به انجام چنین کار های وحشتناکی نیست مگر این که واقعاً به پول این کار نیاز داشته باشد. اکثر زنان و مردانی که تن به این نوع رابطه ها میدهد، گرفتار اعتیاد شدید هستند و نیاز به پول برای فراهم کردن مواد است که آنها را وادار به چنین کارهایی میکند. بعضی از زنان که با فقر درگیر هستند و نمیتوانند به خوبی پول درآورند از سوی شرکت های ساخت فیلم های پورنوگرافی به معنای واقعی شکار میشود و زندگی آنها برای همیشه نابود میشود و دیگر نمیتوانند به صورت عادی در جامعه زندگی کنند. چنین افرادی از نظر مردم عادی به صورت پیشفرض بیمار تلقی میشوند و هرگز نمیتوانند در جامعه به خوبی زندگی کنند؛ حتی برای این افراد پیدا کردن شغل بسیار سخت میشود. شرکت های پورنوگرافی پس از این که حسابی از فرد برای ساخت فیلم های پورن استفاده کردند، پس از پایان قرارداد، آنها را بیرون میکنند و پشت آنها را خالی میکنند؛ مگر این که آن فرد برای شرکت های پورنوگرافی پولساز باشد و طرفداران زیادی در این صنعت پیدا کند؛ مانند عمو جانی معروف و خاله الکسی که معرف حظور همه هستند. شخصی که برای بازیگری فیلم پورن وارد این صنعت میشود، به معنای واقعی بر روی زندگی خود قمار میکند. در این میان بازیگران زن بیشتر از همه آسیب میبینند، آنها هر ماه و شاید هر هفته مجبور به تست حاملگی هستند و در صورت حامله شدن، مجبور هستند هر بار درد سقط جنین را تجربه کنن. همچنین بیشتر آنها با بیماری های مراقبتی مانند زیگیل تناسلی و ایدرز دست و پنجه نرم میکنند و این ها همه علاوه بر درد عادت ماهانه آنها است. همه این درد ها و مشکلات را روی هم قرار دهید و تصور کنید تا به عمق فاجعه پی ببرید. آنها به معنای واقعی در جهنم زندگی میکنند.

مسئله ی اعتیاد به پورنوگرافی و ایجاد مشکلات مغزی

چه باور کنید و چه باور نکنید، فیلم های پورنوگرافی اعتیاد آور هستند؛ زیرا با دیدن این فیلم ها در مغز دوپامین اشباع شده ترشع میشود که باعث لذت کاذب میشود. دقیقاً همان لذت کاذبی که در رابطه مقعدی وجود دارد و دوپامین اشباع شده دقیقاً همان ماده ای است که بر اثر مصرف مواد مخدر هم ترشع میشود. به همین دلیل تماشای دائمی و بیش از حد فیلم های پورنوگرافی باعث میشود شخص کم کم حتی از رابطه جنسی واقعی هم کاملاً ارضا نشود و همچنان به دنیال رابطه های جنسی بیشتر و در ادامه اعتیاد به رابطه جنسی شود.

مشکلات حقوقی ناشی از روابط غیر اخلاقی

در تمام روابطی که در پاراگراف های بالا توضیح دادم، شما وارد مشکلات حقوقی بزرگی میشوید که حداقل مجازات آن بین ۱ تا ۳۰ سال حبس است. عادی انگاری در فیلم های پورنوگرافی یک حیله است تا شما وارد این بازی حقوقی شوید که ممکن است نیمی از عمر خود را درگیر آن کنید. حتی اگر شخصی که به آن تجاوز شده از محارم باشد، حتی اگر رضایت هم بدهد، حکم عمومی آن با اعدام یا شبیه به آن برابری میکند. راز این که در این فیلم ها به سادگی به انسان ها تجاوز میشود، در قراردادهایی است که میبندند. در قوانین اروپا و آمریکا و بعضی کشور های آسیایی روسپی گری مجاز است و طبق قراردادی که بسته شده، زن خودش را کاملاً در اختیار کمپانی سازنده فیلم پورنوگرافی میگذارد و هیچ منعی وجود نخواهد داشت.

پورنوگرافی در میان افراد متأهل

اگرچه تماشای پورنوگرافی در میان افراد مجرد باب است، اما بعضی افراد متأهل هم به تماشای این فیلم ها میپردازند. این نوع فیلم ها میتواند تا حدود زیادی برای افراد متأهل هم خطرناک باشد؛ چرا که مرد متأهل با تماشای این فیلم ها در واقع تمایل خود را به دیدن بدن زنان دیگر نشان میدهد و این خود برای زن ناراحت کننده و درد آور است؛ زیرا هیچ زنی دوست ندارد همسرش به غیر از او با شخص دیگری رابطه جنسی برقرار کند. همین امر ممکن است بین زن و مرد اختلاف ایجاد کند. به علاوه ممکن است مرد بخواهد کارهای غیر اخلاقی در این فیلم ها را روی همسر خود انجام دهد و زن تمایل به آن کار ها نداشته باشد که این خود باز هم ایجاد اختلاف میکند. به علاوه دیدن این فیلم ها ممکن است مرد را شرطی کند و رابطه جنسی با همسرش او را کاملاً ارضا نکند. از این رو احتمال خیانت مرد به زن بالا میرود و یا برعکس اگر زن هم چنین فیلم هایی ببیند احتمالاً از آن تأثیر بگیرد.

فیلم های آموزشی روابط جنسی

بعضی از افراد که مشکلات جنسی و دارند و یا در رابطه با همسر خود مشکل دارند، برای آمادگی ذهنی خود به فیلم های پورنوگرافی پناه میبرند که کاری اشتباه است. در واقع تنها ۱ درصد فیلم های پورنوگرافی جنبه ی ایروتیک دارد و ۹۹ درصد این فیلم ها به معنای واقعی به لجن کشیده شده اند. در صورتی که به دنبال یک رابطه جنسی سالم هستید اما در انجام آن مشکل دارید، به یک مشاور معتبر مراجعه کنید. متأسفانه روابط جنسی در مدارس تدریس نمیشوند و مردم دقیقاً در زمان بلوغ به این آموزش ها نیاز دارند و دقیقاً در همین زمان است که به فیلم های پورنوگرافی رجوع میکنند و به جای یادگیری روابط سالم، با فانتزی های کثیف آشنا میشوند که در آینده برایشان مشکل ساز خواهد شد.

تبلیغات و سابلیمینال در فیلم های پورنوگرافی

در این فیلم ها علاوه بر تمامی موارد بالا، میتوانید تبلیغات و سابلیمینال سازمان ها و شرکت های مختلف را ببینید. برای مثال وقتی شخص در حال پیام دادن به پارتنر خود با گوشی هوسمند از یک شرکت معتبر است، در واقع سناریو به شکلی نوشته شده که یکی در فیلم از آن محصول استفاده کند. یا وقتی رابطه در آشپزخانه انجام میشود و دقیقاً برند یک محصول واضح دیده میشود. این تبلیغات در ناخداگاه ذهن بیننده باقی میماند و ممکن است به صورت اتفاقی آن محصول را تهیه کند در حالی که شاید به آن نیاز هم ندارد.
از دیگر اهداف تبلیغات و سابلیمینال در این فیلم ها، نشان دادن مخفیانه نماد ها است. برای مثال بیشتر بازیگران فیلم های پورنوگرافی از خالکوبی های شیطان پرستی استفاده میکنند و یا از حروف و جملاتی استفاده میکنند که ممکن است از کاملاً نا مفهوم به نظر برسد اما در زندگی واقعی تأثیر خود را میگذارد. سابلیمینال یکی از راه های جادوگری و هیپنوتیزم است.

دلایل تولید فیلم های پورنوگرافی

به دو دلیل فیلم های پورنوگرافی تولید میشوند. دلیل اول جنبه ی اقتصادی دارد و دلیل دوم جنبه ی سیاسی و مذهبی دارد.

 • نگاه اقتصادی : تجارت فیلم های پورنوگرافی تجارتی بسیار پر سود است که خیلی از مردم حاظر هستند برای تماشای با کیفیت این فیلم ها پول زیادی بپردازند که البته این نمیتواند دلیل خوبی برای تماشای این فیلم ها باشد. با این حال پولی که از این تجارت در جریان است آنقدر زیاد است که تولید کنندگان هرگز از آن دست بر نمیدارند. با وجود اینترنت هم دسترسی به این فیلم ها بسیار آسان شده و در روز میلیون ها دلار فروش دارند. همچنین تبلیغات و سابلیمینال محصولات شرکت های چند ملیتی هم در این فیلم ها درآمد خوبی به جیب شرکت های تولید پورنوگرافی میکند.
 • نگاه سیاسی و مذهبی : حاکمان پشت پرده سیاست ها را بر این اساس طراحی کرده اند که مردن همیشه به شکلی خاموش نیازمند آنها باشند. قطعاً تأثیرات فیلم های پورنوگرافی موجب شیوع بیماری های زیادی میشود که این خود مردم دنیا را نیازمند خدمات پزشکی و بیمه های متعدد میکند. از طرفی حاکمان به کم کردن جمعیت از طریق بیماری های مقاربتی علاقه دارند و از این رو سعی میکنند با ترویج بیماری های مقاربتی، جمعیت جهان را کم کنند که البته تا به امروز این تلاش نتیجه خوبی نداشته. با این حال در مورد بعضی از موارد مانند تجاوز و شکستن حرمت ها موفق بوده است که یکی از دستور کار های شیطان پرست ها است.

مبارزات با پورنوگرافی

در سال های اخیر مقالات زیادی در رابطه با مضررات فیلم های پورنوگرافی در اینترنت منتشر شده؛ همچنین انجمن صلیب صورتی که توسط یکی از قربانیان شلی لوبن (بازیگر سابق پورنوگرافی) تأسیس شده که سعی در بازپروری بازیگران زن فیلم های پورنوگرافی دارد. او میگوید، صاحبان این تجارت ابتدا جوانان زیبا را با مشکلات مالی پیدا میکنند، سپس به آنها وعده ی شهرت و پول میدهند و وقتی آنها را وارد این صنعت میکنند، آنها را غرق در مواد مخدر میکنند و با آنها انواع سوء استفاده های جنسی را انجام میدهند. اون در سال ۲۰۱۹ در سن ۵۰ سالگی مرد.

سخن پایانی :

در کل پیشنهاد من این است که از فیلم های پورنوگرافی دوری کنید. این نوع فیلم ها نمیتوانند حس واقعی رابطه جنسی را به شما بدهند و در شما را دائماً از داشتن رابطه جنسی سالم دور میکنند. وقتی شما با این نوع فیلم ها ارضا میشوید، حال خود را برای پیدا کردن شریک مناسب از دست میدهید و دائماً با تنهایی دست به گریبان خواهید بود. فیلم های پورنوگرافی نمیتوانند جایگزین رابطه جنسی باشند و واقعی نیستند.
در ویکیپدیا میتوانید در مورد پورنوگرافی بیشتر بخوانید. البته این مقاله بی طرفانه نوشته شده اما ماهیت پورنوگرافی مشخص است.
در بیشتر فیلم های پورنوگرافی از سه حرف X  پشت سر هم یعنی XXX استفاده میشود. اگر در عدد شناسی مهارت داشته باشید، ابجد حرف X عدد ۶ است که یعنی XXX به معنی ۶۶۶ یعنی عدد شیطان است. نیاز نیست شیطان با دو شاخ در بالای سر خود ظاهر شود تا شما را فریب دهد. افرادی که با ظاهری بسیار اغواگر شما را دعوت به کثافت کاری های عجیب در فیلم های پورنوگرافی میکنند، خود شیطان هستند و از همان گروه های شیطان پرستی دستور میگیرند.
در مقاله بعدی در مورد ایجاد رابطه جنسی سالم صحبت میکنم و اگه بشه بهش گفت آموزش، توضیحاتی در مورد انجام صحیح رابطه جنسی میدم.

پاسخی بنویسید

ارتباط با من در واتس اپ
ارسال به واتس اپ