حسین رحیمی
چشم و حقیقت دنیای پیرامون ما ( آنچه میبینیم و آنچه نمیبینیم )

چشم و حقیقت دنیای پیرامون ما ( آنچه میبینیم و آنچه نمیبینیم )

چشمان انسان تا زمانی که بیدار باشk با کیفیت ۵۷۶ مگاپیکسل در حال دیدن دنیای پیرامون هستن . اما واقعیت اینه که چشمان انسان در حقیقت در مقابل نیمی از چیز هایی که در دنیا وجود داره ، کور هستش .
هیچ چیز در دنیا رنگ ندارد و آنچه که ما از اشیاء به عنوان رنگ میبینیم در واقع بازتاب انرژی هستش که اشیاء از برخورد نور به اطراف ساطع میکنن .
این بازتاب خودش نوعی از انرژی به صورت فرکانس هستش که چشم با تحلیل اون ، برای مغز به عنوان رنگ ترجمه میکنه .
نکته ای که قابل توجه هستش اینه که چشم انسان نمیتونه همه طول موج این فرکانس ها را تحلیل کنه و در یک بازه محدود را میتونه بررسی کنه .
نکته ای که ما به دنبال اون هستیم اینه که باقی این فرکانس ها چی هستن و چه چیز هایی را نشون میدن ؟
جالبه بدونید اگر چشم ما قادر به درک این فرکانس ها بود ، نمیتوانستیم دنیا را به این تمیزی و زیبایی ببینیم . کافیه به این سوأل فکر کنید که اگر در خانه فرکانس های وای فای و آنتن گوشی قابل رویت بود ، آیا بازم قادر به دیدن زندگی عادی بودیم ؟
اما ندیدن این فرکانس ها هم موجب میشه تا از دیدن الگو ها یا حتی موجوداتی که در اطرافمون هست محروم باشیم . شاید این محدودیت تا حدودی برای ما خوب هم باشه . چون همه انسان ها تحمل دیدن شبه ، روح و جن ها رو ندارن .
در حقیقت این موجودات مجموعه ای از الگو های انرژی هستن که همین حالا هم کنار ما زندگی میکنن بدون این که ما حتی متوجه حظورشون بشیم .

دانشمندان با دستگاه های بسیار پیشرفته ای که امواج فرکانس ها را تحلیل میکنه ، تونستن این امواج را تحلیل کنن و به الگو های جالبی برسن که باور دارن این فرکانس ها موجوداتی هستند که درک وجودشون برای ما سخته .
البته با وجود فرکانس هایی که انسان ها به واسطه وای فای ، شبکه های ارتباطی و ماهواره ها ایجاد کرده ، این موجودات ترجیح میدهند دور از شهر ها زندگی کنن و کمتر بین انسان ها زندگی میکنن و قابل روئیت نیستن .
بعضی حیوانات که قادر به درک این فرکانس ها هستند مثل بعضی از گربه ها ، سگ ها و پرنده ها ، میتوانن وجود این موجودات بیگانه را حس کنن و از همین رو اقلب رفتار های عجیبی از اونا سر میزنه .

ما انسان ها هر چیزی رو که با چشم نمیبینیم ، باور نمیکنیم .
با این که مورد بحث نیست اما انسان ها رو میشه از نظر نوع باور به ۳ دسته تقسیم کرد .
گروه اول گروهی که به کتاب های مذهبی استناد میکنن و میخواهند مطالبی که از نظر علمی ثابت نشده بپذیرن . هر چند از نظر علمی صحیح باشه .
گروه دوم گروهی هستن که نه مطالب دینی را قبول میکنن و نه در مورد اونها کنجکاو هستن .
گروه سوم گروهی هستن که در مورد همه چیز تحقیق میکنن و از طریق دانش ، علم و فناوری حقایق پنهان دنیای پیرامون را آشکار می کنن .

مم در این مقاله به هیچ عنوان وجود موجودات ماورایی مانند جن و روح را تأیید یا تکذیب نمیکنم .
اما چنانچه از شواهد پیداست انسان ها دارای روح هستن و این روح در زیر مخچه در پشت سر و گردن قرار داره . اما نحوه عملکرد اون چنان پیچیده است که هنوز دقیقاً مشخص نیست چطور کار میکنه .
روح در حقیقت الگویی از فرکانس ها و انرژی هستش که با بزرگ شدن فرد شکل میگیرد و تکامل پیدا میکنه و دقیقاً مثل الگو های کد نویسی شده که در کامپیوتر اجرا میشه . آنچه که در کامپیوتر اجرا میشه نرم افزاری هستش که از یک الگوی مشخص تبعیت میکنه و این همون چیزی هست که در انسان ها به اون روح میگیم و نقطه مشترکشون هم اینه که نه میشه نرم افزار ها را دید و نه ارواح رو . فقط اثر عملکردشون هست که در کامپیوتر اجرا کیشه و یا در انسان مجموعه ای از رفتار ها را تشکیل میده .

 

پاسخی بنویسید

ارتباط با من در واتس اپ
ارسال به واتس اپ